Polski Związek Motorowy
- zaufaj profesjonalistom
z wieloletnim doświadczeniem

Sprawdź usługi PZM:

Szkoła jazdy

W naszych ośrodkach szkolenia kierowców uczą Cię profesjonaliści, a wyniki mówią same za siebie - nasze szkoły jazdy są zawsze w czołówce rankingów zdawalności.
Sprawdź naszą ofertę i zobacz jak możemy pomóc Ci w zdobyciu wymarzonego prawa jazdy!

Wynajem busa

Prowadzimy wypożyczalnie samochodową. W PZM w Bydgoszczy łatwo wynajmiesz busa 9 osobowego marki Ford Custom z 2023 roku. W jednej firmie załatwisz wszystkie formalności związane z wakacyjnym wyjazdem: samochód, ubezpieczenie w podróży czy winiety zagraniczne.

Ośrodek doskonalenia techniki jazdy

Uczymy na jedynej płycie poślizgowej w Bydgoszczy pod okiem doświadczonych instruktorów, którzy prowadzą również kursy jazdy w trudnych warunkach m.in. dla Policji, Straży Pożarnej czy Wojska. Szkolimy zawodowych kierowców, instruktorów jazdy, kierowców bankowozów. Nasi instruktorzy naprawdę są najlepsi w branży !

Rzeczoznawstwo

Prowadzimy Biuro Certyfikowanych Rzeczoznawców Samochodowych. Jesteśmy Członkiem Międzynarodowych Federacji FIA, FIM, AIT, FICC, UEM

Likwidacja Szkód

Miałeś stłuczkę lub wypadek w ciągu ostatnich 3 lat? Zyskaj dodatkowe odszkodowanie z polisy sprawcy lub ze swojego AC! Zajmiemy się wszystkim za Ciebie.

Turystyka

Sprzedajemy winiety na autostrady i plakietki ekologiczne Umweltzone na Niemcy. Oferujemy również usługę PZM SOS, która pozwala na spokojne wakacje bez względu na nieprzewidziane wypadki - zapewniamy assistance, holowanie i ubezpieczenie medyczne.

Szkolenia

Prowadzimy kursy zawodowe dla kierowców, wykonujemy badania psychologiczne, oraz szkolenia dla przyszłych diagnostów samochodowych.

Warsztaty samochodowe

Posiadamy własną sieć warsztatów samochodowych, w których pracują mechanicy z wieloletnim doświadczeniem.
Nie ma auta i usterki z którą sobie nie poradzimy !

Stacje kontroli pojazdów

Nie tylko naprawiamy, ale sprawdzamy też czy w Twoim aucie wszystko jest sprawne. Nasi diagności to również doświadczeni mechanicy, którzy w razie usterki służą dobrą radą.

Kartodrom

Wspaniały tor kartingowy o długości ponad 1000 metrów, z 6 punktami obserwacyjnymi, mnóstwem wymagających zakrętów i długą prostą do pokazania prawdziwej prędkości. Nasz kartodrom w Bydgoszczy to doskonała rozrywka dla osób w każdym wieku i doskonały pomysł na imprezę z przyjaciółmi, rodziną czy wieczór kawalerski.

Giełda samochodowa

Jedyna w regionie, jedna z największych w Polsce giełda samochodowa, to miejsce gdzie kupisz lub sprzedaż swój samochód. Odbywa się w każdą niedzielę od godziny 7:00.

Ubezpieczenia

Ubezpieczamy kompleksowo - począwszy od polis osobistych, przez majątkowe, komunikacyjne, na życie... Krótko mówiąc: mamy wszystko, czego możesz potrzebować. Sprawdź!

Zobacz co możesz zyskać, wybierając PZM.

Jesteśmy największą organizacją motoryzacyjną w Województwie !
Posiadamy Szkoły Nauki Jazdy, własne Stacje Kontroli Pojazdów, Warsztaty Samochodowe i Tor Kartingowy.

Polski Związek Motorowy, jako jeden z nielicznych posiada ośrodek doskonalenia techniki jazdy stopnia wyższego szkolący kierowców pojazdów uprzywilejowanych. Prowadzimy też szkolenia dla kierowców zawodowych.
Zajmujemy się rzeczoznawstwem, turystyką. Od wielu lat organizujemy największą giełdę samochodową regionie.
A wszystko to zlokalizowane w 8 miastach Polski !

zdaje egzamin za 1 razem
Co 0 kursant
miastach Województwa
Jesteśmy w 0
działamy w naszym regionie
Już 0 lata
klientów rocznie
Ponad 0

Zobacz opinie Klientów o PZM:

Paweł Łuczon
Serwis samochodowy
Czytaj więcej
Szukałem na szybko możliwości regulacji zbieżności w moim aucie i w kilku obdzwonionych wcześniej miejscach był problem z umówieniem wizyty. Tutaj podjechałem i udało mi się umówić wizytę na następny dzień. Podjechałem na umowioną porę i pół godziny później wyjeżdżałem w drogę powrotną do domu. Plus za szybki czas realizacji no i sama usługa też wykonana profesjonalnie. W temacie ustawiania zbieżności polecam się tam skierować, nawet jeśli będzie trzeba poczekać dłużej niż ja czekałem.
Bartek Budziak
Serwis samochodowy
Czytaj więcej
Bardzo dobrzy fachowcy. Przegląd wykonany bardzo dobrze, bez czepiania się jednak w trosce o nasze bezpieczeństwo. Na jednym placu można zrobić przegląd, wymienić opony, ustawić zbieżność, wymienić szybę naprawić samochód, zrobić ubezpieczenie, kupić winietę i prawo jazdy praktycznie wszystkich kategorii:). Polecam!
Marek Piotr
Szkoła Jazdy
Czytaj więcej
Szkolenie szybkie i tanie. Polecam
Le Dzi
Stacja kontroli pojazdów
Czytaj więcej
Zauważyłem wyciek płynu spod auta. Postanowiłem podjechać, żeby sprawdzić przyczynę. Bardzo życzliwy Pan diagnosta pozwolił wjechać na kanał i pomógł znaleźć przyczynę wycieku. Po wszystkim życzył mi szerokiej drogi. Bardzo polecam tą stację i pozdrawiam życzliwych diagnostów.
Mikołaj Białczyk
Stacja kontroli pojazdów
Czytaj więcej
Pierwszy raz tam byłem i szczerze to auto mocno przetrzepane. Jakbym miał coś niesprawnego to myślę, że od razu było by to wyłapane przez Pana diagnostę. Ogólnie to polecam.
Poprzedni
Następny

Polski Związek Motorowy - pozostańmy w kontakcie:

PZM OZDG Sp. z o.o. Bydgoszcz - Siedziba Zarządu Spółki
Centrum Szkolenia Kierowców PZM Ośrodek Doskonalenia Techniki Jazdy PZM
KARTODROM PZM Giełda Samochodowa PZM
PZM OZDG Sp. z o.o. Zakład nr 1 w Bydgoszczy
Biuro Certyfikowanych Rzeczoznawców PZM
PZM OZDG Sp. z o.o. Zakład nr 2 w Grudziądzu
PZM OZDG Sp. z o.o. Zakład nr 4 we Włocławku
PZM OZDG Sp. z o.o. Zakład nr 5 w Toruniu
PZM OZDG Sp. z o.o. Zakład nr 6 w Żninie
PZM OZDG Sp. z o.o. Zakład nr 7 w Inowrocławiu
PZM OZDG Sp. z o.o. Zakład nr 10 w Radziejowie