GRUDZIĄDZ

Polski Związek Motorowy prowadzi oddział w Grudziądzu

PZM Oddział Grudziądz

W oddziale PZM w Grudziądzu zajmiesz się kompleksowo swoim samochodem – prowadzimy tutaj Stację Kontroli Pojazdów i warsztat samochodowy. Ponadto możesz wypożyczyć u nas busa 9 osobowego. W naszej ofercie dostępne są również szkolenia dla kierowców zawodowych.

Szkoła jazdy

W naszych ośrodkach szkolenia kierowców uczą Cię profesjonaliści, a wyniki mówią same za siebie - nasze szkoły jazdy są zawsze w czołówce rankingów zdawalności.
Sprawdź naszą ofertę i zobacz jak możemy pomóc Ci w zdobyciu wymarzonego prawa jazdy!

Wynajem busa

Prowadzimy wypożyczalnie samochodową. W PZM w Bydgoszczy łatwo wynajmiesz busa 9 osobowego marki Ford Custom z 2023 roku. W jednej firmie załatwisz wszystkie formalności związane z wakacyjnym wyjazdem: samochód, ubezpieczenie w podróży czy winiety zagraniczne.

Szkolenia

Prowadzimy kursy zawodowe dla kierowców, wykonujemy badania psychologiczne, oraz szkolenia dla przyszłych diagnostów samochodowych.

Warsztat samochodowy

Posiadamy własną sieć warsztatów samochodowych, w których pracują mechanicy z wieloletnim doświadczeniem. Nie ma auta i usterki z którą sobie nie poradzimy !

Stacje kontroli pojazdów

Nie tylko naprawiamy, ale sprawdzamy też czy w Twoim aucie wszystko jest sprawne. Nasi diagności to również doświadczeni mechanicy, którzy w razie usterki służą dobrą radą.

Likwidacja Szkód

Miałeś stłuczkę lub wypadek w ciągu ostatnich 3 lat? Zyskaj dodatkowe odszkodowanie z polisy sprawcy lub ze swojego AC! Zajmiemy się wszystkim za Ciebie.

Rzeczoznawstwo

Prowadzimy Biuro Certyfikowanych Rzeczoznawców Samochodowych. Jesteśmy Członkiem Międzynarodowych Federacji FIA, FIM, AIT, FICC, UEM