BYDGOSZCZ

PZM oddział Bydgoszcz. Polski Związek Motorowy Bydgoszcz

PZM Oddział Bydgoszcz

PZM w Bydgoszczy to największa motoryzacyjna w województwie. Mamy dwie szkoły jazdy i ośrodek doskonalenia techniki jazdy. Nasi instruktorzy prowadzą szkolenia dla kierowców zawodowych, regularne nauki zaawansowanych technik jazdy dla kierowców bankowozów oraz służb mundurowych takich jak Policja, Straż Pożarna czy Pogotowie Ratunkowe.

Dla pasjonatów sportów motorowych mamy do zaproponowania bydgoski Kartodrom, na którym można spróbować swoich umiejętności rajdowych z przyjaciółmi lub w cyklicznych zawodach sportowych.

Wspieramy kierowców poprzez dodatkowe odszkodowania za likwidacje szkód komunikacyjnych, sprzedaż winiety i plakietek ekologicznych na Niemcy. Oferujemy także obszerną usługę assistance w drodze w klubie PZM SOS, prowadzimy biuro rzeczoznawstwa oraz sprzedajemy wszelkiego rodzaju ubezpieczenia. Prowadzimy również wypożyczalnie samochodową i dwie stacje kontroli pojazdów.

Wszystko to robimy w aż 4 biurach PZM na terenie Bydgoszczy.

Szkoła jazdy

W naszych ośrodkach szkolenia kierowców uczą Cię profesjonaliści, a wyniki mówią same za siebie - nasze szkoły jazdy są zawsze w czołówce rankingów zdawalności.
Sprawdź naszą ofertę i zobacz jak możemy pomóc Ci w zdobyciu wymarzonego prawa jazdy!

Wynajem busa

Prowadzimy wypożyczalnie samochodową. W PZM w Bydgoszczy łatwo wynajmiesz busa 9 osobowego marki Ford Custom z 2023 roku. W jednej firmie załatwisz wszystkie formalności związane z wakacyjnym wyjazdem: samochód, ubezpieczenie w podróży czy winiety zagraniczne.

Ośrodek doskonalenia techniki jazdy

Uczymy na jedynej płycie poślizgowej w Bydgoszczy pod okiem doświadczonych instruktorów, którzy prowadzą również kursy jazdy w trudnych warunkach m.in. dla Policji, Straży Pożarnej czy Wojska. Szkolimy zawodowych kierowców, instruktorów jazdy, kierowców bankowozów. Nasi instruktorzy naprawdę są najlepsi w branży !

Szkolenia

Prowadzimy kursy zawodowe dla kierowców, wykonujemy badania psychologiczne, oraz szkolenia dla przyszłych diagnostów samochodowych.

Kartodrom

Wspaniały tor kartingowy o długości ponad 1000 metrów, z 6 punktami obserwacyjnymi, mnóstwem wymagających zakrętów i długą prostą do pokazania prawdziwej prędkości. Nasz kartodrom w Bydgoszczy to doskonała rozrywka dla osób w każdym wieku i doskonały pomysł na imprezę z przyjaciółmi, rodziną czy wieczór kawalerski.

Stacje kontroli pojazdów

Nie tylko naprawiamy, ale sprawdzamy też czy w Twoim aucie wszystko jest sprawne. Nasi diagności to również doświadczeni mechanicy, którzy w razie usterki służą dobrą radą.

Rzeczoznawstwo

Prowadzimy Biuro Certyfikowanych Rzeczoznawców Samochodowych. Jesteśmy Członkiem Międzynarodowych Federacji FIA, FIM, AIT, FICC, UEM

Likwidacja Szkód

Miałeś stłuczkę lub wypadek w ciągu ostatnich 3 lat? Zyskaj dodatkowe odszkodowanie z polisy sprawcy lub ze swojego AC! Zajmiemy się wszystkim za Ciebie.

Winiety

Sprzedajemy winiety na autostrady Austrii, Bułgarii, Czech, Rumunii, Słowacji, Słowenii, Szwajcarii i Węgier. Wejdź i sprawdź cennik winiet oraz miejsca, w których je zakupisz.

Karty Kempingowe CCI

Oferujemy Międzynarodowe Karty Kempingowe CCI, ułatwiające turystom biwakowanie na terenie Europy.

Upoważnienia

Wystawiamy dokument upoważnienia dla kierowców wyjeżdżających za granicę pożyczonym pojazdem, którego właścicielem jest osoba prywatna, firma, firma leasingowa lub bank.

Plakietki ekologiczne

Sprzedajemy plakietki ekologiczne Umweltzone na Niemcy. Kupisz je w jednej z 3 lokalizacji na terenie Bydgoszczy. Sprawdź!

PZM SOS

Oferujemy również usługę PZM SOS, która pozwala na spokojne wakacje bez względu na nieprzewidziane wypadki - zapewniamy assistance, holowanie i ubezpieczenie medyczne.

Pracownia psychologiczna

Świadczymy usługi w zakresie orzecznictwa psychologicznego osób zatrudnionych na stanowiskach, gdzie wymagana jest sprawność psychofizyczna.

Ubezpieczenia

Ubezpieczamy kompleksowo - począwszy od polis osobistych, przez majątkowe, komunikacyjne, na życie... Krótko mówiąc: mamy wszystko, czego możesz potrzebować. Sprawdź!

Giełda samochodowa

Jedyna w regionie, jedna z największych w Polsce giełda samochodowa, to miejsce gdzie kupisz lub sprzedaż swój samochód. Odbywa się w każdą niedzielę od godziny 7:00.