WŁOCŁAWEK

PZM oddział Włocławek.

PZM Oddział Włocławek

PZM we Włocławku oferuje zajęcia w szkole jazdy, szkolenia zawodowe dla kierowców, usługi rzeczoznawstwa, assistance w drodze PZM SOS i winiety. Ponadto wypożyczysz tutaj busa, sprawdzisz auto na stacji diagnostycznej i naprawisz je w naszym serwisie samochodowym.

Szkoła jazdy

W naszych ośrodkach szkolenia kierowców uczą Cię profesjonaliści, a wyniki mówią same za siebie - nasze szkoły jazdy są zawsze w czołówce rankingów zdawalności.
Sprawdź naszą ofertę i zobacz jak możemy pomóc Ci w zdobyciu wymarzonego prawa jazdy!

Wynajem busa

Prowadzimy wypożyczalnie samochodową. W PZM w Bydgoszczy łatwo wynajmiesz busa 9 osobowego marki Ford Custom z 2023 roku. W jednej firmie załatwisz wszystkie formalności związane z wakacyjnym wyjazdem: samochód, ubezpieczenie w podróży czy winiety zagraniczne.

Szkolenia

Prowadzimy kursy zawodowe dla kierowców, wykonujemy badania psychologiczne, oraz szkolenia dla przyszłych diagnostów samochodowych.

Warsztat samochodowy

Posiadamy własną sieć warsztatów samochodowych, w których pracują mechanicy z wieloletnim doświadczeniem. Nie ma auta i usterki z którą sobie nie poradzimy !

Stacje kontroli pojazdów

Nie tylko naprawiamy, ale sprawdzamy też czy w Twoim aucie wszystko jest sprawne. Nasi diagności to również doświadczeni mechanicy, którzy w razie usterki służą dobrą radą.

Rzeczoznawstwo

Prowadzimy Biuro Certyfikowanych Rzeczoznawców Samochodowych. Jesteśmy Członkiem Międzynarodowych Federacji FIA, FIM, AIT, FICC, UEM

Winiety

Sprzedajemy winiety na autostrady Austrii, Bułgarii, Czech, Rumunii, Słowacji, Słowenii, Szwajcarii i Węgier. Wejdź i sprawdź cennik winiet oraz miejsca, w których je zakupisz.

PZM SOS

Oferujemy również usługę PZM SOS, która pozwala na spokojne wakacje bez względu na nieprzewidziane wypadki - zapewniamy assistance, holowanie i ubezpieczenie medyczne.