INOWROCŁAW

Polski Związek Motorowy PZM oddział Inowrocław

PZM Oddział Inowrocław

W naszym oddziale PZM Inowrocław prowadzimy szkołę jazdy w której przeprowadzamy również szkolenia zawodowe kierowców, sprzedajemy winiety i usługi assistance w podróży. Ponadto na Stacji Kontroli Pojazdów Związku sprawdzisz swoje auto podczas dorocznego przeglądu lub po wypadku. W biurach obsługi Klienta możesz również zlecić usługę rzeczoznawstwa i wypożyczyć 9 osobowego busa.

Szkoła jazdy

W naszych ośrodkach szkolenia kierowców uczą Cię profesjonaliści, a wyniki mówią same za siebie - nasze szkoły jazdy są zawsze w czołówce rankingów zdawalności.
Sprawdź naszą ofertę i zobacz jak możemy pomóc Ci w zdobyciu wymarzonego prawa jazdy!

Wynajem busa

Prowadzimy wypożyczalnie samochodową. W PZM w Bydgoszczy łatwo wynajmiesz busa 9 osobowego marki Ford Custom z 2023 roku. W jednej firmie załatwisz wszystkie formalności związane z wakacyjnym wyjazdem: samochód, ubezpieczenie w podróży czy winiety zagraniczne.

Szkolenia

Prowadzimy kursy zawodowe dla kierowców, wykonujemy badania psychologiczne, oraz szkolenia dla przyszłych diagnostów samochodowych.

Stacje kontroli pojazdów

Nie tylko naprawiamy, ale sprawdzamy też czy w Twoim aucie wszystko jest sprawne. Nasi diagności to również doświadczeni mechanicy, którzy w razie usterki służą dobrą radą.

Rzeczoznawstwo

Prowadzimy Biuro Certyfikowanych Rzeczoznawców Samochodowych. Jesteśmy Członkiem Międzynarodowych Federacji FIA, FIM, AIT, FICC, UEM

Winiety

Sprzedajemy winiety na autostrady Austrii, Bułgarii, Czech, Rumunii, Słowacji, Słowenii, Szwajcarii i Węgier. Wejdź i sprawdź cennik winiet oraz miejsca, w których je zakupisz.

PZM SOS

Oferujemy również usługę PZM SOS, która pozwala na spokojne wakacje bez względu na nieprzewidziane wypadki - zapewniamy assistance, holowanie i ubezpieczenie medyczne.

Pracownia psychologiczna

Świadczymy usługi w zakresie orzecznictwa psychologicznego osób zatrudnionych na stanowiskach, gdzie wymagana jest sprawność psychofizyczna.