Ośrodek Doskonalenia Techniki Jazdy

Jako jedyni w regionie posiadamy infrastrukturę pozwalającą : na wykonanie zadań obowiązkowych w zakresie kwalifikacji wstępnej infrastrukturę do doskonalenia techniki jazdy we wszystkich kategoriach terenowy tor do jazdy w warunkach specjalnych dla motocykli .

Dzięki jedynej w swoim rodzaju PŁYCIE POŚLIZGOWEJ każdy ma możliwość przetestowania się w trudnej sytuacji poślizgu na drodze wypracowania najlepszych zachowań oraz umiejętności radzenia sobie w takiej sytuacji.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty

Centrum Szkolenia Kierowców (CSK) ul. Fordońska 116

Tel.52 32 11 167

ODTJ Bydgoszcz przy ul. Fordońskiej 116 to profesjonalny ośrodek doskonalenia techniki jazdy, posiadający odpowiednią infrastrukturę do szkolenia podstawowych zadań z techniki jazdy.

Kierowcom, którzy chcą jeździć dobrze, radzić sobie w każdej sytuacji drogowej i właściwie wykorzystywać możliwości samochodu, oferujemy szkolenia doskonalące technikę jazdy samochodem, na które każdy może zgłosić się indywidualnie.

Szkolenia odbywają się przez cały rok, w terminach dogodnych dla klienta.

Kurs bezpiecznej jazdy może być także formą prezentu dla bliskiej osoby, dlatego zachęcamy Państwa do korzystania z płyty poślizgowej gdzie przy wsparciu instruktorów techniki jazdy będzie można doskonalić swoją technikę jazdy.

Zapraszmy:

• Kierowców, którzy jeżdżą dobrze, ale chcieliby to robić jeszcze lepiej, zapraszamy na szkolenie, podczas którego można:

  • - poznać tajniki techniki i taktyki szybkiej i bezpiecznej jazdy,
  • - sprawdzić swoje reakcje w symulowanych sytuacjach krytycznych,
  • - lepiej poznać możliwości i ograniczenia własnego samochodu,
  • - nauczyć się „współpracować” z autem w różnych warunkach drogowych,
  • - skonfrontować swoją technikę jazdy z innymi kierowcami i instruktorami.
  • - inną formą szkolenia może być nasza oferta

• Prowadzimy również profesjonalne szkolenia dla kierowców pojazdów uprzywilejowanych i przewożących wartości pieniężne realizowane zgodnie z programem określonym w Rozporządzeniu: teoria, praktyka, egzamin oraz zaświadczenie o ukończeniu szkolenia. Kurs kończy się egzaminem.

Po pozytywnym zaliczeniu egzaminu teoretycznego i praktycznego, uczestnik otrzymuje zaświadczenie o ukończeniu kursu, zgodne ze wzorem określonym w Rozporządzeniu.

Zezwolenie na kierowanie pojazdem uprzywilejowanym wydaje starosta.

• Kursy dla kandydatów na instruktorów techniki jazdy wszystkich kategorii.

Posiadamy odpowiednią kadrę i infrastrukturę do prowadzenia szkoleń zgodnie z rozporządzeniem Ministra Transportu, Budownictwa i Gospodarki Morskiej poz. 91 z dnia 16 stycznia 2013r.