Szkoły Jazdy PZM

Dołącz do zadowolonych nowych kierowców!

97% zadowolonych kursantów
5/5

Nasi uczniowie to zarówno osoby młode, uczące się jak i dorośli, którzy postanowili spróbować swoich sił za kółkiem. Nasi doświadczeni instruktorzy zadbają o to, abyś nauczył się dobrze i bezpiecznie jeździć 

Wybierz kategorię prawa jazdy i dowiedz się więcej:

Co zyskujesz wybierając naukę jazdy w PZM?
Co będziesz potrafił po naszym kursie prawa jazdy?

Często zadawane pytania

Długość kursu to sprawa bardzo indywidualna. Same zajęcia teoretyczne trwają ok. 2 tygodni, możesz je jednak przerobić zdalnie i zdać u nas egzamin wewnętrzny z przepisów. Część praktyczna kursu trwa co najmniej 3 tygodnie.

Możesz zapłacić za cały kurs z góry, ale jeśli nie chcesz z jakiegoś powodu tego robić, to jesteśmy bardzo elastyczni 🙂 Umówimy się na odpowiadającą Ci wpłatę początkową, a następnie wygodny system płatności ratalnych. Rozliczenie za całą usługę następuje do momentu wydania zaświadczenia o ukończeniu nauki.

W internecie dostępne są % wyniki zdawalności w naszej szkole za 1 razem. Możesz łatwo sprawdzić, że co roku nasze szkoły są w czołówce wyników zdawalności. Jeśli dalej Cię to nie przekonuje, zadzwoń do nas i przyjdź na pierwsze zajęcia teoretyczne zupełnie za darmo. Sprawdzisz osobiście, że jesteśmy właściwym wyborem.

Oczywiście! Badania lekarskie wykonywane są w naszym ośrodku szkolenia kierowców w terminie uprzednio umówionym z kursantami. Podobna sytuacja ma miejsce gdy chodzi o kurs pierwszej pomocy drogowej.

Elastyczne godziny kursów

Masz dużo obowiązków? Nienormowane godziny pracy lub nauki? Z nami na pewno się dogadasz! Dostosujemy godziny kursu do Ciebie!

Wsparcie na każdym etapie nauki

Jesteśmy z Tobą od początku do końca! Pomagamy uzyskać PKK, szkolimy teoretycznie i praktycznie, umawiamy badania lekarskie, uczymy 1 pomocy w ruchu drogowym, pokazujemy jak wygląda egzamin i na koniec pomagamy go umówić. Wszystko w 1 miejscu !

Niskie ceny

Prawo jazdy nie musi być drogie ! Nasze ceny są jednymi z najniższych na rynku, a do tego płatność rozłożysz na wygodne raty 0% !

Wybierz swoje miasto, aby zapisać się na kurs prawa jazdy w PZM:

szkoła jazdy bydgoszcz PZM
Bydgoszcz
szkoła jazdy toruń PZM
Toruń
szkoła jazdy PZM Grudziądz
Grudziądz
szkoła jazdy włocławek PZM
Włocławek
szkoła jazdy Inowrocław PZM
Inowrocław
szkoła jazdy znin PZM
Żnin

Szkoła Jazdy PZM - pozostańmy w kontakcie!

Szkoła Jazdy PZM, Fordońska 116, Bydgoszcz
Szkoła Jazdy PZM, Nakielska 71A, Bydgoszcz
Szkoła Jazdy PZM, Kościuszki 25-27, Grudziądz
Szkoła Jazdy PZM, Łęgska 49, Włocławek
Szkoła Jazdy PZM, Szosa Lubicka 90, Toruń
Szkoła Jazdy PZM, Gnieźnieńska 8, Żnin
Szkoła Jazdy PZM, Ratuszowa 29, Inowrocław