Polski Związek Motorowy OZDG Bydgoszcz

Sprawdź nasze usługi w swoim mieście:

Zobacz co możesz zyskać, wybierając PZM.

Jesteśmy największą organizacją motoryzacyjną w Województwie!
Posiadamy Szkoły Nauki Jazdy, własne Stacje Kontroli Pojazdów, Warsztaty Samochodowe i Tor Kartingowy.

Polski Związek Motorowy, jako jeden z nielicznych posiada ośrodek doskonalenia techniki jazdy stopnia wyższego szkolący kierowców pojazdów uprzywilejowanych. Prowadzimy też szkolenia dla kierowców zawodowych.
Zajmujemy się rzeczoznawstwem, turystyką. Od wielu lat organizujemy największą giełdę samochodową regionie.
A wszystko to zlokalizowane w 8 miastach Polski !

zdaje egzamin za 1 razem
Co 0 kursant
miastach Województwa
Jesteśmy w 0
działalności
Już 0 lata
klientów rocznie
Ponad 0

Zobacz opinie Klientów o PZM:

Paweł Łuczon
Serwis samochodowy
Czytaj więcej
Szukałem na szybko możliwości regulacji zbieżności w moim aucie i w kilku obdzwonionych wcześniej miejscach był problem z umówieniem wizyty. Tutaj podjechałem i udało mi się umówić wizytę na następny dzień. Podjechałem na umowioną porę i pół godziny później wyjeżdżałem w drogę powrotną do domu. Plus za szybki czas realizacji no i sama usługa też wykonana profesjonalnie. W temacie ustawiania zbieżności polecam się tam skierować, nawet jeśli będzie trzeba poczekać dłużej niż ja czekałem.
Bartek Budziak
Serwis samochodowy
Czytaj więcej
Bardzo dobrzy fachowcy. Przegląd wykonany bardzo dobrze, bez czepiania się jednak w trosce o nasze bezpieczeństwo. Na jednym placu można zrobić przegląd, wymienić opony, ustawić zbieżność, wymienić szybę naprawić samochód, zrobić ubezpieczenie, kupić winietę i prawo jazdy praktycznie wszystkich kategorii:). Polecam!
Marek Piotr
Szkoła Jazdy
Czytaj więcej
Szkolenie szybkie i tanie. Polecam
Le Dzi
Stacja kontroli pojazdów
Czytaj więcej
Zauważyłem wyciek płynu spod auta. Postanowiłem podjechać, żeby sprawdzić przyczynę. Bardzo życzliwy Pan diagnosta pozwolił wjechać na kanał i pomógł znaleźć przyczynę wycieku. Po wszystkim życzył mi szerokiej drogi. Bardzo polecam tą stację i pozdrawiam życzliwych diagnostów.
Mikołaj Białczyk
Stacja kontroli pojazdów
Czytaj więcej
Pierwszy raz tam byłem i szczerze to auto mocno przetrzepane. Jakbym miał coś niesprawnego to myślę, że od razu było by to wyłapane przez Pana diagnostę. Ogólnie to polecam.
Poprzedni
Następny